Cestnovzdrževalne baze

VOC Celje, d. d. pod eno streho združuje več baz, t. i. profitnih centrov, ki tvorijo enega največjih gradbenih podjetij v Sloveniji. Največji profitni center je vzdrževanje cest, ki ga sestavlja 5 cestnovzdrževalnih baz.

V okviru VOC-a delujejo še posebne enote: vzdrževanje, gradnje objektov, signalizacija, vgradnja asfalta, avto-strojni park in mehanična delavnica.



CVB Celje


CVB Celje
 
CVB Celje, d.d., Lava 42, 3000 Celje (03) 42 66 366 (03) 42 66 380 info@voc-celje.si
Pokaži na zemljevidu



Marjan Korošec

Vodja CVB

 031 675 116

 (03) 42 66 368

 (03) 42 66 369

   marjan.korosec@voc-celje.si

Boštjan Eisenkoler

Vodja gradbišč

 041 331 810

 (03) 42 66 369

 (03) 42 66 369

   bostjan.eisenkoler@voc-celje.si

Matej Krajnc

Delovodja

  031 675 113

 (03) 42 66 428

 (03) 42 66 369

 matej.krajnc@voc-celje.si



Dominik Zver

Delovodja

  051 665 458

 (03) 42 66 188

 (03) 42 66 369

   dominik.zver@voc-celje.si


CVB Latkova vas


CVB Celje
 
CVB Latkova vas, Latkova vas 225, 3312 Prebold (03) 70 00 120 (03) 70 00 121
Pokaži na zemljevidu



Rok Presečnik

Vodja CVB

 031 336 117

 (03) 70 00 120

 (03) 57 02 235

   rok.presecnik@voc-celje.si

Mateja Slivnik

Delovodja

 041 335 644

 (03) 89 76 443

   mateja.slivnik@voc-celje.si

Matjaž Dolinar

Delovodja

 051 689 426

 (03) 57 02 235

   matjaz.dolinar@voc-celje.si


CVB Mozirje


CVB Mozirje
 
CVB Mozirje, Savinjska cesta 62, 3330 Mozirje (03) 83 94 980 (03) 58 33 877 info@voc-celje.si
Pokaži na zemljevidu



Miran Irnar

Vodja CVB

 031 675 119

 (03) 83 94 980

 (03) 58 33 877

   miran.irnar@voc-celje.si

Aljaž Poličnik

Vodja gradbišč

 051 377 033

 (03) 58 33 877

  aljaz.policnik@voc-celje.si


CVB Šentjur


CVB Sentjur
 
CVB Šentjur, Cesta Leona Dobrotinška 16, 3230 Šentjur (02) 74 92 394 (03) 74 92 393 info@voc-celje.si
Pokaži na zemljevidu



Peter Kolar

Vodja CVB

 041 871 400

 (03) 74 92 393

 (03) 74 92 394

   peter.kolar@voc-celje.si

Miloš Đurič

Vodja gradbišč

 051 318 245

 (03) 81 04 143

   milos.duric@voc-celje.si

David Boršič

Delovodja

 051 254 017

 (03) 74 92 394

   david.borsic@voc-celje.si


CVB Otiški vrh


CVB Otiški vrh
 
CVB Otiški vrh, Otiški Vrh 41 A, 2373 Šentjanž pri Dravogradu (02) 87 85 117 (02) 87 85 119
Pokaži na zemljevidu



Aleksander Celan

Vodja CVB

 031 303 750

 (02) 87 85 117

 (02) 87 85 119

   aleksander.celan@voc-celje.si

Boris Hartman

Vodja gradbišč

 041 311 623

 (02) 87 85 118

 (02) 87 85 119

   boris.hartman@voc-celje.si

Robert Rek

Vodja gradbišč

 051 667 271

 (02) 87 85 119

   robert.rek@voc-celje.si